Rewolucja w branży motoryzacyjnej
Innowacyjny system obsługi komisów i dealerów samochodowych działający w trybie online

Przedstawiamy Multiple Motoryzacja
 

Przedstawiamy innowacyjny program dla branży motoryzacyjnej polecany w szczególności  komisom i dealerom samochodowym. Dzięki platformie Multiple Motoryzacja możesz w jednym miejscu zebrać wszystkie oferty, informacje o klientach, dane kontaktowe oraz założyć konta dla pracowników by efektywnie zarządzać ich pracą.

Dodatkowo za pomocą jednego kliknięcia można eksportować oferty branżowe do najpopularniejszych portali internetowych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Hurtowe dodawanie Twoich ofert do wielu źródeł jeszcze nigdy nie było tak proste.

Testuj
Łatwiejsza administracja i analiza efektywności pracowników
 

System Multiple pozwala na tworzenie konta właściciela z pełną dostępnością funkcji oraz kont pracowniczych z ograniczonymi kompetencjami. Konta wyposażone są w moduły eksportu ogłoszeń do sieci, kalendarza zadań, poczty, a także opcje dodawania klientów i ofert, prowadzenia umów i finalizowania transakcji oraz szerokiego planowania swojej działalności. Właściciel posiada opcje kontroli aktywności pracowników oraz zarządza płatnościami. To on decyduje jakie kompetencje przypisać pracownikowi. Dodatkowo Multiple posiada wbudowany moduł wymiany ofert między komisami i dealerami, co umożliwia dodatkową popularyzację wybranych ofert.

Lepsza wydajność Twojego biura
 

 System Multiple Motoryzacja jest mobilny, dostępny z każdego miejsca na ziemi, intuicyjny w użytkowaniu i oferowany na atrakcyjnych warunkach. Nasze rozwiązanie to jedyny program dostępny w całości przez Internet, nielicencjonowany, bezpieczny, wydajny i niezawodny.

Aplikacja gwarantuje uporządkowanie prowadzonego biznesu w branży motoryzacyjnej, kontrolę nad pracownikami i większą wydajność pracy. To wszystko oferujemy w atrakcyjnym abonamencie bez płatnych licencji i bez opłat związanych z aktualizacjami programu.

Innowacyjność potwierdzona dofinansowaniem z Unii Europejskiej
 

Innowacyjność produktu została potwierdza otrzymaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej. Rozwijamy się w ramach działania 8.2 Wspieranie biznesu typu B2B osi priorytetowej 8, Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, „E-automatyzacja procesów na linii Agnat-Partnerzy w obszarze współpracy ogłoszeniowej”.

unia

Menu
 
DARMOWA STRONA DLA CIEBIE
 
Szablon_gratis_m
Załóż KONTO
 
Zaloz_konto
Darmowe wsparcie techniczne
 
Support
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rapidssl_seal