Nowoczesna platforma ogłoszeniowa Multiple.pl
Multiple.pl to platforma ogłoszeniowa dostępna w trybie online. Jest to nowoczesny system, który powstał aby ułatwić i zautomatyzować proces wyszukiwania oraz dodawania ogłoszeń w takich branżach jak Nieruchomości, Motoryzacja, Turystyka i Praca.

nieruchomościNieruchomości pomagają wyszukać i w jednym miejscu zarządzać tysiącami ogłoszeń branżowych. Za pomocą jednego kliknięcia można eksportować własne oferty do rożnych portali ogłoszeniowych. Dzięki aplikacji zdynamizujesz swój biznes, skontrolujesz pracę Agentów i wygenerujesz wyższe zyski z tytułu podpisania większej liczby umów.

motoryzacjaMotoryzacja zapewnia maksymalne wykorzystanie potencjału każdego dealera i komisu samochodowego i odnalezienie wymarzonego pojazdu. Dzięki systemowi Multiple.pl Motoryzacja możesz podpisywać umowy w terenie, zarządzać bazami ogłoszeń i klientów, nadzorować aktywność pracowników oraz planować rozwój firmy. Podobnie jak w przypadku Nieruchomości, jedną z największych zalet systemu jest możliwość eksportowania ogłoszeń do najpopularniejszych portali.

pracaPraca pozwala znaleźć idealną posadę i perfekcyjnego pracownika. Jeśli szukasz pracy lub pragniesz poszerzyć zasoby kadrowe, skorzystaj z Multiple.pl Praca – systemu dostępnego dla każdego przez Internet. Jako jedyny system w Polsce oferujemy możliwość wysyłania ofert do kilkunastu Agencji Pracy w Twoim regionie.

turystykaTurystyka pozwala na odnalezienie wycieczek. Jeśli szukasz wymarzonego miejsca na urlop, skorzystaj z Multiple.pl Turystyka. Dzięki przejrzystemu panelowi użytkownika z łatwością określisz swoje możliwości i oczekiwania, a system znajdzie dla Ciebie idealne oferty wyjazdowe w Polsce i na świecie. Aplikacja dysponuje również wyszukiwarką hoteli na całym świecie dzięki temu możesz wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Platforma Multiple.pl odpowiada na nasze najważniejsze życiowe potrzeby – udostępniamy system, który pomoże w znalezieniu min. doskonałego mieszkania, samochodu, posady, noclegu w Polsce, hotelu czy wycieczki zagranicznej. Firmom, które oferują poszczególne usługi, zapewniamy zaś doskonałe zarządzanie biznesem, pracownikami, czasem oraz finansami. Skorzystaj z naszego kompleksowego rozwiązania, aby cieszyć się najlepszymi wyborami, decyzjami i transakcjami.

Współpracujące z nami Agencje otrzymują do systemu gotowe ogłoszenia wraz z danymi użytkownika. Natomiast osoby prywatne mogą wysłać swoje ogłoszenia bezpośrednio do kilku lub kilkunastu agencji. Jest to pionierskie rozwiązanie w polskim Internecie – do tej pory nikt nie oferował jeszcze takiej usługi.

Wydawcy platformy Multiple.pl
aboutMultiple.pl wchodzi w skład grupy Domena.pl sp. z o.o. - jednego z największych w Polsce dostawców usług internetowych.

Zarządzana przez wyspecjalizowaną kadrę menadżerską firma w przeciągu dziewięciu lat stała się istotnym graczem w branży. Obecnie Domena.pl jest właścicielem kilku prężnie funkcjonujących marek, które obsługują ponad 50.000 klientów. Łącznie spółki należące do przedsiębiorstwa posiadają w portfolio blisko 100.000 domen i obsługują 5000 serwerów wirtualnych.

Działamy w oparciu o sprawdzone standardy jakości oraz obsługi klientów, inwestujemy w przyszłościowe projekty wspierające biznes i mające korzystny wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Rozwijamy się dzięki przestrzeganiu zasad uczciwości, przejrzystości w działaniu i dbałości o klientów.

Innowacyjność potwierdzona dofinansowaniem
Wartość zaprojektowanej i wdrażanej przez nas platformy podkreśla fakt otrzymania dofinansowania z zasobów Unii Europejskiej. Rozwijamy się w ramach działania 8.2 Wspieranie biznesu typu B2B osi priorytetowej 8, Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013, „E-automatyzacja procesów na linii Agnat-Partnerzy w obszarze współpracy ogłoszeniowej”.

Program: Program Innowacyjna Gospodarka
Priorytet: 8 Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki
Działanie: 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

B2B (Business-to-Business) - to relacja usługowa systemów teleinformatycznych przeznaczonych do automatycznej komunikacji handlowej (wymiany danych) oraz koordynacji działań między przedsiębiorcami, stanowiąca niezbędne ogniwo procesów biznesowych tych przedsiębiorców i dotycząca różnego rodzaju współpracy między tymi przedsiębiorcami.

E-Usługa - w przypadku Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka pod tym pojęciem pojęciem rozumiane są usługi świadczone w sposób automatyczny. Automatyzm realizowany jest  przez technologię informatyczną, np. oprogramowanie.

W przypadku systemu Multiple.pl polega to na:

- na automatycznym wysyłaniu i odbieraniu danych za pomocą systemów przez Internet;
- świadczeniu usług zindywidualizowanych – na żądanie usługobiorcy;
- realizowaniu zadań zdalnie, czyli bez jednoczesnej obecności stron w tej samej lokalizacji.

W ramach Działania 8.2 przewidziano dofinansowanie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B z przeznaczeniem na realizację projektów o charakterze technicznym, informatycznym i organizacyjnym, które prowadzą do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej.

Wsparcie zostało udzielone ze względu na to, iż rozwijamy współpracę w oparciu o rozwiązanie elektroniczne, w szczególności przez dostosowanie własnych systemów informatycznych do systemów informatycznych przedsiębiorców- partnerów, z którymi kooperujemy, w celu umożliwienia automatyzacji wymiany informacji między systemami informatycznymi.

Celem działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” jest stymulowanie tworzenia wspólnych przedsięwzięć biznesowych prowadzonych w formie elektronicznej.
W projekcie biorą udział przedsięwzięcia o charakterze zarówno technicznym (informatycznym), jak i organizacyjnym, prowadzące do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej pomiędzy minimum 3 współpracującymi firmami. Budżet działania 8.2 wynosi 460 817 882 euro.

Nasz projekt otrzymał dofinansowanie, ze względu na współpracę między przedsiębiorcami w celu rozwijania e-biznesu. Dotyczy on wdrażania nowych systemów informatycznych, które mają na celu umożliwienie automatyzacji wymiany informacji pomiędzy systemami informatycznymi współpracujących ze sobą przedsiębiorców.

Do wydatków kwalifikowanych zalicza się:
1. Nabycie wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how, nieopatentowanej wiedzy technicznej, w szczególności oprogramowania niezbędnego do wdrożenia rozwiązania elektronicznego biznesu typu B2B.

2. Zakup środków trwałych, w szczególności sprzętu elektronicznego.

3. Zakup analiz przygotowawczych oraz usług doradczych o charakterze informatycznym, technicznym, wdrożeniowym, prawnym i innych usług eksperckich związanych z projektem, w szczególności w zakresie re-inżynierii procesów biznesowych, reorganizacji przedsiębiorstw, wydzielania funkcji, wydzielania zadań oraz tworzenia wirtualnych przedsiębiorstw, świadczonych przez podmioty zewnętrzne.

4. Działania informacyjne o udziale finansowym budżetu Unii Europejskiej w realizowanym projekcie objętym wsparciem.


unia

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rapidssl_seal